Piosenka na niedzielę – Birdy Nam Nam „Shut Up”

birdynamnamBirdy Nam Nam to formacja czterech DJ-ów z Paryża (o pseudonimach Crazy-B, DJ Pone, DJ Need oraz Little Mike), którzy jak wszystko na to wskazuje, są obecnie grupą kultową wśród tutejszych fanów electro. Do tego stopnia, że zostali w ostatnim momencie zaproszeni do majestatycznego Grand Palais, gdzie w piątek, 25 września wystąpią jako jedna z głównych atrakcji SFR Music Nuit Electro. Osobiście miałam okazję usłyszeć ich na żywo na Rock-en-Seine i muszę przyznać, że mimo, iż plenerowy koncert na festiwalu rockowym nie jest być może najbardziej optymalnym miejscem dla tego kwartetu, chłopcy grali świetnie i rozruszali tłum tak, że nawet wyżej podpisana dała się ponieść atmosferze i ich beatom ;-)

Ciężko było mi wybrać tytułową „piosenkę” z repertuaru „ptaszków”, znalazłam jednak jako-taką namiastkę. Jeśli chcielibyście się bliżej zapoznać z tym tak modnym tego sezonu w Paryżu zespołem, zapraszam na ich stronę na MySpace, a tym, którzy mają okazję polecam imprezę na żywo z chłopcami za konsolą, chociażby wspomnianą wyżej SFR Nuit Electro.

posted: Muzyka, Paryż | tagged: , ,

Post a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>