Piosenka na dobry początek: Olivia Ruiz „J’traine les pieds”

Layout 1 Nie mam pojęcia, od czego zacząć… więc zaczynam od piosenki! Olivia Ruiz to młoda francuska piosenkarka, która właśnie wydała swój trzeci album zatytułowany „Miss Météores”. Jej pełne energii popowe „chansons” łatwo wpadają w ucho, a sama Olivia ze swoją nieprzeciętną urodą z pewnością wpada w oko.

Teledyski do piosenek Olivii kręcone są w specyficznej fantazyjno-bajkowo-cukierkowej konwencji (mogą się kojarzyć z klipami Gwen Stefani, choć moim zdaniem nie są tak dobre), a dziewczęca uroda i głos piosenkarki świetnie się w tą estetykę wpisują. Tutaj można posłuchać i obejrzeć parę utworów, łącznie z promującym najnowszą płytę kawałkiem „Elle panique”. Ja natomiast chciałam pokazać klip z występu Olivii Ruiz na żywo w telewizji francuskiej sprzed dwóch lat z ciekawą, nieco folkową interpretacją ówczesnego hitu „J’traine les pieds”:


Powiązane wpisy:

  1. Piosenka na niedzielę – Ariane Moffatt „Je Veux Tout”
  2. Piosenka na niedzielę – Léa Castel „Dernière chance”

posted: Muzyka | tagged: ,

Post a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>