Świetna zabawa w szczytnym celu – zaproszenie na międzynarodową imprezę charytatywną w Paryżu

global_givingDzisiaj będzie mała prywata, ale prywata w szczytnym celu, więc nie mam wyrzutów sumienia! ;-) Chciałabym was bowiem zachęcić (oczywiście w miarę możliwości podyktowanych waszą lokalizacją) do wzięcia udziału w dorocznej charytatywnej imprezie, którą współorganizuję wraz z grupą Paris Urban Adventures. PUA to nieformalna grupa mieszkających w Paryżu cudzoziemców, organizująca niezwykle oryginalne imprezy dla tych wszystkich, którzy chcieliby doświadczyć czegoś innego i przeżyć niecodzienną miejską przygodę w stolicy Francji (więcej informacji o PUA znajdziecie tutaj). Co roku grupa organizuje imprezę specjalną, podczas której zbierane są fundusze na dobroczynny cel wybrany wspólnie przez jej członków. W tym roku w sobotę, 19 września organizowane jest Scavenger Hunt (coś à la zabawa w podchody lub poszukiwaczy skarbów) oraz Bal Maskowy, na które zaproszeni są wszyscy, którzy znajdą się w ten dzień w Paryżu i chcieliby wziąć udział w świetnej zabawie w międzynarodowym towarzystwie, jednocześnie łącząc przyjemne z pożytecznym i pomagając tym, którzy naszej pomocy potrzebują.

Całość dochodów z tegorocznej charytatywnej imprezy przekazana będzie na rzecz Global Giving, amerykańskiej organizacji pozarządowej wspierającej projekty pomocowe mające na celu zapewnienie edukacji i polepszenie warunków życia dziewczynkom i młodym matkom w krajach rozwijających się. Motywem przewodnim dnia będzie zatem edukacja – podczas balu przewidziane są między innymi konkursy plastyczne i quizy „edukacyjne” z nagrodami, nie zabraknie oczywiście też tańców, małego poczęstunku, drinków, no i świetnego towarzystwa (oraz okazji do poszlifowania francuskiego i angielskiego – oficjalnych języków imprezy).

Aby wziąć udział w imprezie, należy zgłosić swoje uczestnictwo na stronie PUA Annual Charity Event, następnie „wykupić” bilet na imprezę (są dwie opcje – Scavenger Hunt i Bal Maskowy, lub sam Bal Maskowy) przekazując odpowiednią sumę za pośrednictwem Global Giving na wybrany przez siebie projekt z listy znajdującej się tutaj. Pod jednym i drugim linkiem znajdziecie szczegółowe instrukcje (w języku angielskim, wersja francuska w przygotowaniu), gwarancję zwrotu pieniędzy oraz opcje cenowe. W wypadku jakichkolwiek pytań formalnych (lub wątpliwości co do zasad działania mechanizmu zakupu biletu / przekazywania datków), skontaktujcie się ze mną albo w komentarzach albo przez e-mail. Strasznie miło byłoby zobaczyć jakąś polską twarz (poza moją i mojej „drugiej połowy”) na imprezie 19 września! :-)

PS. Jeśli ktoś nie może lub nie chce wziąć udziału w imprezie, ale mimo to chciałby przekazać pieniądze na któryś z wybranych projektów, oczywiście też będzie to mile widziane! :-)

posted: Charytatywnie, Paryż, Wydarzenia | tagged: ,

Post a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.