Zaproszenie na koncert charytatywny w Paryżu!

lights flyer front w text„Lights from the City of Lights” (Światło z Miasta Świateł) – pod takim hasłem odbędzie się tegoroczna impreza charytatywna organizowana przez Paris Urban Adventures. Zainspirowani naszą wyprawą do Afryki w lutym, postanowiliśmy zrobić coś by pomóc najbiedniejszym afrykańskim rodzinom mieszkającym na terenach pozbawionych elektryczności, które w celu normalnego funkcjonowania po zmroku skazane są na korzystanie z wysoce niebezpiecznych lamp kerostenowych. Rozwiązaniem dla nich mogą być lampy słoneczne – bezpieczna alternatywa pozwalająca czytać, pracować i uczyć się bez narażania zdrowia i życia… Cytując za raportem CNN: „Wśród wiejskich społeczności Afryki, gdzie ponad 95% domów nie ma dostępu do prądu, energia słoneczna ma moc odmieniania życia”. Postanowiliśmy więc zorganizować akcję, z której dochód przeznaczony będzie na zakup lamp słonecznych dla mieszkańców najbiedniejszych i najbardziej odciętych od świata wiosek w Kenii i Tanzanii – a które miasto lepiej nadaje się do bycia gospodarzem takiej imprezy i dawcą takiego prezentu niż Paryż, słynne Miasto Świateł?

Zapraszam Was zatem serdecznie na koncert, który odbędzie się w niedzielę, 7 listopada od godz. 16.00 w samym sercu miasta, na Six-Huit Peniche, statku-knajpie przy katedrze Notre-Dame! Szykuje się pełne atrakcji popołudnie: występy lokalnych zespołów muzycznych, aukcja sztuki (w tym inspirowanych Afryką rzeźb) oraz wspaniała zabawa w doborowym międzynarodowym towarzystwie – a wszystko w jakże szczytnym celu! Wejście na koncert po przekazaniu minimalnego datku w wysokości $20 na jedną z dwóch wybranych przez nas organizacji tutaj, lub wpłaceniu 25 euro przy wejściu na imprezę. Dochód z koncertu zostanie w całości przeznaczony na cele charytatywne. Więcej o imprezie dowiedzie się tutaj, a jeśli chcecie przeczytać więcej na temat zarówno koncertu, jak i przede wszystkim celu charytatywnego i wybranych przez nas organizacji, które chcemy wesprzeć, napiszcie do mnie!

Bardzo miło byłoby mi spotkać na koncercie kogoś z Polski – a jeśli sami nie możecie przyjść, przekażcie wiadomość swoim paryskim znajomym! Do zobaczenia na rozświetlonej łódce! ;-)
peniche

posted: Charytatywnie, Paryż, Wydarzenia

Post a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.